Yazılar

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik cerrahi ile ilgili ilginizi çeken konular, aklınızdaki sorular ve yeni faydalı bilgiler için yazılarımıza göz atabilirsiniz.Adana'da en çok yapılan estetik işlemler

Adana'da en çok yapılan estetik işlemler

Adana estetik cerrahi denilince Türkiye'nin önde gelen merkezlerinden biri olma yolunda ilerliyor. Özellikle Adana plastik cerrah sayısında ve yapılan başarılı uygulamaların artışı sonrasında bu durum giderek hız kazanıyor. 

Peki Adana'da ve özellikle bizim de hizmet verdiğimiz bölge olan Seyhan'da estetik ameliyatların ve uygulamaların başında hangi uygulamalar geliyor? En çok yapılan Adana seyhan estetik plastik cerrahi uygulamaları neler? 

Dolgu uygulamaları en çok yapılan küçük işlemler. Özellikle tüm yüz dolgusu, massetter dolgusu ve koltuk altı dolgusu ile dudak dolgusu ve göz altı ışık dolgusu başı çekiyor. Bunun dışında somon DNA, paris ışıltısı ve mezoterapi işlemleri de oldukça rağbet görüyor.

Adana estetik ameliyatları denince veya özellkle Seyhan estetik ameliyatları denince akla ilk başta burun estetiği (rinoplasti), her türlü meme estetiği meme küçültme meme büyütme meme dikleştirme gibi ameliyatlar ile karın germe (abdominoplasti) ve lazer liposuction gibi işlemler başı çekiyor. Bunların yanında yanak inceltme (bişektomi) kepçe kulak ameliyatı göz kapağı estetiği gibi ameliyar da sıklıkla tercih edilmekte.  geri
Aklınızda soru kalmasın!

Tedavilerimiz ve aklınıza takılan sorular hakkında hiç çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.